Про компанію ADS

Компанія «ADS» є провідним виробником на ринку України дверей до шаф-купе, кухонних фасадів з рамкового алюмінієвого профілю і постачальником на ринок України алюмінієвих профілів для шаф-купе, фурнітури до них та профілів для виробництва меблів. Також в нашому асортименті є гардеробна системи та комплектуючі до неї, різноманітні системи міжкімнатних перегородок, пластикові, шпоновані та рамкові фасади для виробницва меблів.  

Основна продукція компанії – це алюмінієвий профіль, а також роликові механізми, ущільнювач, щітка, та цілий ряд комплектуючих для виробництва меблів – систем для шаф-купе, кухонних фасадів, міжкімнатних перегородок, гардеробних кімнат, профілів для торгового обладнання. За порівняно невеликі терміни роботи на ринку України наша компанія змогла налагодити міцні партнерські відносини з провідними китайськими виробниками – це підприємства з повним циклом виробництва алюмінієвої продукції, що гарантує високий контроль за кожним етапом та якістю матеріалів, котрі використовуються. Гуртово-роздрібні центри продажу нашої компанії в Україні знаходяться в м. Харкові, м. Львові та м. Києві.

Ми пропонуємо алюмінієві профілі з декількома видами покриття: Анодований (матовий)Катафорезний (блискучий) Вкритий ПВХ плівкою (під дерево) Покриття «декорал» (глянець) Товщина стінок профілю не менше 1,1 мм. Глибина анодовання (товщина анодованої плівки) – 12 мікрон. При виготовленні профіля «ADS» використовується лише первинний алюміній. Весь профіль покритий прозорою високоміцною захисною плівкою для уникнення пошкоджень при транспортуванні. Всередині упаковок кожна ламель перекладена спеціальною паперовою тканиною, упакування виробляється з водовідштовхуючого картону. 

Компанія «ADS» є постачальником на ринок України алюмінієвих профілів для шаф-купе, фурнітури до них і профілів для виробництва меблів.

 

 

Телефони підтримки

Львів +380 673224400
Харків +380 951588000
Київ +380 673221333
Одеса +380 973220011