Furniture of Ukraine Business Expo 2021

Нещодавно відбулася масштабна виставка FUBE – Furniture of Ukraine Business Expo. Це єдина в Україні B2B виставка, що стосується меблевого сегменту. Відбулася 15-17 червня 2021 року. 

Компанія ADS представила на виставці системи Space, Air, а також наші партнери представили зразки гардеробних систем Combina.

А Ви знали, що українські меблярі мають великий досвід роботи з постачання до міжнародних DIY мереж, e-commerce сайтів та маркетплейсів IKEA, JYSK, Amazon, EBay, Auchan, Metro, Praktiker… а також виготовлення меблів під замовлення для готелів, ресторанів, громадських місць та офісних приміщень Facebook, Royal Beach, Hilton, Radisson Blu, Fairmont Grand Hotel, Mall of Dubai, Ministry of defence of Saudi Arabia, Al badie group residence?

У виставці взяли участь більше двох тисяч баєрів з 59 країн світу та України! Представники міжнародні DIY мереж,  меблевих супермаркетів, меблевих гуртівень та локальних мереж меблевих магазинів, були також замовники комерційних меблів (ХоРеКа, офіси, громадські місця), також девелопери, архітектори та дизайнери, представники українських та міжнародних меблевих e-commerce платформ та маркетплейсів та представники франчайзингових мереж.

На конференції піднімали важливі теми про перспективи інвестування у меблеву галузь, посилення цілісності ланцюгів постачання меблевого бізнесу, про технічну підтримку меблевої галузі України та інші.

Ми представили на виставці наші системи Space, Air, а також наші партнери представили зразки гардеробних систем Combina. 

Загалом ця виставка зібрала однодумців з багатьох країн, і наше завдання було заявити про себе на високому рівні, що ми і зробили, а у перспективі ми хочемо розвиватися та будувати успішну співпрацю на міжнародному рівні.

Телефони підтримки

Львів +380 673224400
Харків +380 951588000
Київ +380 676764400
Одеса +380 973220011